chrome firefox opera safari iexplorer

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова назвала Надію Савченко символом України

11 березня 2015 о 17:30

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова висловила підтримку українській льотчиці Надії Савченко. Про свою позицію актриса заявила в ефірі телеканалу ICTV.

«Надя, люба моя, я захоплююся Вами. Я не здатна на таке протистояння. Це підло, підло, підло — в наручниках провезли через кордон і тепер шиють кримінальну справу за незаконний перетин кордону. У мене немає слів. Весь світ повинен був повстати. Ні, не повстали. Надічка, я Вам бажаю тільки одного — живіть. Будь ласка, живіть», — звернулася вона до Савченко, яка зараз знаходиться в російському СІЗО.

Актриса порівняла Надію Савченко з Україною, яка переживає важкі часи.

«Ви зараз для нас і є пограбована, розстріляна за чиїмось підлим проектом Україна. Ви повинні вижити», — додала Ахеджакова.

Ахеджакова висловила захоплення стійкістю Савченко і закликала її жити.

«Ви — символ України. Ви повинні жити, у вас велике майбутнє», — зазначила у своєму зверненні Ахеджакова.

Джерело: artnews.in.ua
Розділи: Культурна

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути