chrome firefox opera safari iexplorer

Радіостанції хочуть змусити крутити більше українських пісень

02 березня 2015 о 12:20

Квоту українського продукту в радіоефірі мають намір збільшити до 75% всього обсягу мовлення. Відповідну пропозицію озвучив віце-прем’єр-міністр — міністр культури України В’ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба Мінкульту.

На його думку, вже склалися обставини, які дозволяють збільшити цю квоту. Кириленко наголосив, що йдеться про збільшення присутності пісень українських авторів та виконавців на радіо у прайм-тайм, а «не тільки пізно вночі, як це часто має місце зараз».

За словами міністра культури, перехід до нових стандартів квот на радіо може відбуватись поступово, у декілька етапів.

Крім того, Кириленко ініціював перевірку всіх найбільших радіостанцій FM-діапазону на предмет виконання ними чинної обов’язкової квоти трансляції в ефірі українських пісень. Відповідну перевірку має здійснити Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Стаття 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» постановляє, що в радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення.

Джерело: ua.racurs.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути