chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відкрили перше посольство Австралії в Україні

28 березня 2015 о 11:30

Сьогодні в Києві відбулося урочисте відкриття першої дипломатичної місії Австралії в Україні на чолі з новопризначеним послом Дагласом Траппеттом.
На початку цього року в Україні було вперше відкрито посольство Австралії, а сьогодні, 27 березня, — представлення посла Австралії в Україні Дагласа Траппетта.

«Про Австралію останнім часом говорять дуже багато. Вона посідає високі місця в рейтингах серед країн світу за такими показниками як: якість життя, здоров’я, освіта, захист громадянських свобод та політичних прав. Це розвинена країна з 13-ю за розміром економікою у світі і 6-м місцем за показником ВВП на душу населення.

Також особисто від себе хочу подякувати уряду Австралії, що неодноразово підтверджував свою підтримку Україні у нашому протистоянні агресору надаючи гуманітарну допомогу для українських військових на Донбасі та запроваджуючи адресні і секторальні санкції проти Росії», — прокоментував подію перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, він упевнений у подальшій плідній співпраці двох країн як на урядовому, так і на парламентському рівнях.

Джерело: ipressa.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути