chrome firefox opera safari iexplorer

Україна проведе радіомарафон на честь Тараса Шевченка

09 березня 2015 о 08:31

9 березня 2015 року в ефірі каналу радіо «Культура» Національної радіокомпанії України з 6 ранку до 24 години триватиме Національний радіомарафон «Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує», присвячений 201-й річниці з дня народження великого Кобзаря. Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

Ініціаторами акції виступили Міністерство культури України та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

У прямому ефірі поезію Шевченка читатимуть командири та бійці Збройних сил України, МВС, прикордонники, члени добровольчих батальйонів, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України. Також до акції приєднаються політики, діячі науки, культури, волонтери, представники громадськості.

Під час радіомарафону працюватиме 18 ведучих. У прямому ефірі до аудиторії звертатимуться журналісти Українського радіо та відомі діячі культури Галина Дацюк, Тетяна Литвинова, Ольга Галаненко, Галина Бабій, Роман Романюк, Анатолій Гнатюк, Василь Шандро, Сергій Гальченко, «голос Майдану» Євген Нищук та інші.

Також плануються прямі включення Першого національного та інших загальноукраїнських телеканалів.
«201-річчя Шевченка ми святкуємо на тлі доленосних і трагічних подій в історії українського народу, тож даний захід спрямований передати силу, патріотизм та незламність бойового духу нації,» — зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Джерело: i-pro.kiev.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути