chrome firefox opera safari iexplorer

Євросоюз введе нові правила видачі віз для українців

29 квітня 2015 о 12:30

В шести країнах Східного партнерства (Україна, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова) з 23 червня почне діяти візова інформаційна система (ВІС) країн Шенгенської угоди.

Відповідно до ВІС при подачі документів на отримання шенгенської візи заявники повинні будуть здати відбитки пальців та цифрову фотографію. Про це повідомляє «Радио Польша».

При першому зверненні за візою заявник зобов'язаний особисто з'явитися в консульство для здачі відбитків пальців. Звільняються від необхідності здавати відбитки пальців діти до 12 років, особи, стосовно яких зняття відбитків пальців фізично неможливо, монархи, глави держав та їх подружжя, члени офіційних делегацій при дипломатичних поїздках.

Біометричні дані заявників будуть зберігатися у ВІС протягом 59 місяців і використовуватися при обробці всіх наступних протягом цього періоду звернень за візами. Після закінчення даного терміну заявнику знову доведеться надавати біометричні дані.

Візи, видані до 23 червня, залишаються дійсними до закінчення строку їх дії.

Джерело: hromadske.tv
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути