chrome firefox opera safari iexplorer

У київському метро з’явиться буккроссинг

28 квітня 2015 о 19:02

Київська підземка приєднається до популярного соціального руху – буккроссингу. Полиці для безкоштовного обміну книгами встановлять на станціях «Золоті ворота» та «Політехнічний інститут».

Акція розпочнеться у середу, 29 квітня, разом з відкриттям фотовиставки «Підземне київське читання», створеної у співпраці з однойменною фейсбук-спільнотою. В експозиції представлять знімки людей, які читають у метро.

«Книги – один із найкорисніших способів проведення часу, причому не лише у підземці. Це – досвід, знання, емоції, нові цілі та захоплення. Тому дуже б хотілося, щоб наші пасажири обмінювалися своїми ідеями, знайомилися та створювали нові проекти», – сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він додав, що Книжковий Арсенал, який відбувся у столиці, продемонстрував цікавість українських читачів до справжньої книги, яку не замінять жодні ґаджети.

Як соціальний рух, буккроссинг з’явився ще у 2002 році. До нього долучилося уже понад 2 мільйони учасників, а у «бібліотеці» нараховуть близько 15 мільйонів видань.

Джерело: ЛітАкцент
Розділи: Суспільство

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути