chrome firefox opera safari iexplorer

У київському метро з’явиться буккроссинг

28 квітня 2015 о 19:02

Київська підземка приєднається до популярного соціального руху – буккроссингу. Полиці для безкоштовного обміну книгами встановлять на станціях «Золоті ворота» та «Політехнічний інститут».

Акція розпочнеться у середу, 29 квітня, разом з відкриттям фотовиставки «Підземне київське читання», створеної у співпраці з однойменною фейсбук-спільнотою. В експозиції представлять знімки людей, які читають у метро.

«Книги – один із найкорисніших способів проведення часу, причому не лише у підземці. Це – досвід, знання, емоції, нові цілі та захоплення. Тому дуже б хотілося, щоб наші пасажири обмінювалися своїми ідеями, знайомилися та створювали нові проекти», – сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він додав, що Книжковий Арсенал, який відбувся у столиці, продемонстрував цікавість українських читачів до справжньої книги, яку не замінять жодні ґаджети.

Як соціальний рух, буккроссинг з’явився ще у 2002 році. До нього долучилося уже понад 2 мільйони учасників, а у «бібліотеці» нараховуть близько 15 мільйонів видань.

Джерело: ЛітАкцент
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути