chrome firefox opera safari iexplorer

Українцям пропонують обрати проекти реконструкції Києва

08 квітня 2015 о 16:47

Розпочато інтернет-голосування за кращі проекти Міжнародного відкритого конкурсу «Територія Гідності». 

В рамках конкурсу буде обрано проекти оновлення центральної частини Києва (Майдан, вул. Інститутська, Європейська пл.) з меморіалізацією подій Революції Гідності. Конкурс проводиться в чотирьох номінаціях: І – Громадський простір Майдану Незалежності та центрального ядра м. Києва; II – Меморіалізація подій Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні; ІІІ – Міжнародний культурний центр «Український Дім на Європейській площі»; IV — Багатофункціональний музейний комплекс «Музей Майдану / Музей Свободи».

Загалом на розгляд громадськості виставлено 148 проектів. Ознайомитися з описами та візуалізаціями кожного проекту та проголосувати за них можна на сайті конкурсу (реєстрація на сайті – через Facebook). Голосування триватиме до 1 травня 2015 року. Після закінчення відкритого інтернет-голосування його результати передадуть журі, сформованому з відомих архітекторів, дизайнерів та художників, яке і винесе остаточні рішення по кожній номінації.

Співорганізаторами конкурсу є Міністерство культури та Київська міська державна адміністрація.

Джерело: Сultprostir.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути