chrome firefox opera safari iexplorer

Як привчити дитину до музики: поради експерта

30 квітня 2015 о 17:26

Багато батьків вважають, що віддавати дитину в музичну школу – дуже престижно. Але знаходяться і ті, які впевнені: музична освіта для дитини не така вже й необхідна. Про те, чи варто з ранніх років привчати дітей до музики і як це робити правильно, спеціально для tochka.net розповів музичний експерт Євген Устинов.

Наукові дослідження довели: музика, почута ще до народження, прискорює розвиток дитини. Діти матерів, які під час вагітності слухали музику, швидше за інших починають реагувати на звуки, впізнавати мелодії. Окрім того, у них краще розвивається пам'ять. Тому привчати дитину до музики варто не тільки з самого дитинства, але й навіть до її народження!

Важливим фактором музичної освіти дитини є залученість батьків у процес. Займайтеся музикою разом, слухайте з дитиною класичні твори, робіть разом ритмічну гімнастику під бадьорі мелодії – все це дасть відмінний результат. Пам'ятайте: головне – з дитинства оточити дитину прекрасною музикою, так ви закладете перший камінчик в його музичній освіті.

Віддавати дитину в музичну школу найкраще в 5-6 років. Тут важливо вибрати хорошого викладача, який грамотно підбере репертуар і вправи індивідуально для кожного учня, враховуючи його здібності та можливості.

Не забувайте, що діти, які займаються музикою, завжди випереджають своїх однолітків у розвитку, швидше засвоюють будь-які інші навички. А ще музика може стати тією вершиною, яку підкорить саме ваша дитина — неважливо, в якому віці.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини освіти

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути