chrome firefox opera safari iexplorer

Як привчити дитину до музики: поради експерта

30 квітня 2015 о 17:26

Багато батьків вважають, що віддавати дитину в музичну школу – дуже престижно. Але знаходяться і ті, які впевнені: музична освіта для дитини не така вже й необхідна. Про те, чи варто з ранніх років привчати дітей до музики і як це робити правильно, спеціально для tochka.net розповів музичний експерт Євген Устинов.

Наукові дослідження довели: музика, почута ще до народження, прискорює розвиток дитини. Діти матерів, які під час вагітності слухали музику, швидше за інших починають реагувати на звуки, впізнавати мелодії. Окрім того, у них краще розвивається пам'ять. Тому привчати дитину до музики варто не тільки з самого дитинства, але й навіть до її народження!

Важливим фактором музичної освіти дитини є залученість батьків у процес. Займайтеся музикою разом, слухайте з дитиною класичні твори, робіть разом ритмічну гімнастику під бадьорі мелодії – все це дасть відмінний результат. Пам'ятайте: головне – з дитинства оточити дитину прекрасною музикою, так ви закладете перший камінчик в його музичній освіті.

Віддавати дитину в музичну школу найкраще в 5-6 років. Тут важливо вибрати хорошого викладача, який грамотно підбере репертуар і вправи індивідуально для кожного учня, враховуючи його здібності та можливості.

Не забувайте, що діти, які займаються музикою, завжди випереджають своїх однолітків у розвитку, швидше засвоюють будь-які інші навички. А ще музика може стати тією вершиною, яку підкорить саме ваша дитина — неважливо, в якому віці.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути