chrome firefox opera safari iexplorer

Харківському метро «подарують» нові турнікети

07 травня 2015 о 16:11

У харківському метро встановлюють нові турнікети. Наразі, проводиться встановлення майже 20 таких приладів на одній із станцій. Місцева влада зазначає, що це значно підвищить пропускну спроможність станції.

У харківському метро на станції «Проспект Гагаріна» (вихід на вулиці Вернадського та Плеханівської) встановлюють нові турнікети. Всього на станції заплановано встановити 18 пропускних приладів. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

«Роботи з установки турнікетів проходять у два етапи. Перший проходив з 25 по 26 квітня. При цьому вестибюль не закривався — роботи не заважали пасажирам. Ми поміняли п'ять стійок на чотири проходи. Зараз же йдуть більш масштабні роботи, і ми змушені були закрити вестибюль для входу та виходу пасажирів», — йдеться в повідомленні.

Відтак, турнікети забезпечать пропускну здатність на 40% вищу, ніж старе обладнання. Наразі нові пропускні прилади вже встановлені на протилежному виході зі станції «Проспект Гагаріна», а також на ст. м. «Холодна Гора», «Центральний ринок» і «Пролетарська».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути