chrome firefox opera safari iexplorer

Львів'яни відправили до Сєвєродонецька українські книжки

12 травня 2015 о 13:19

У рамках волонтерського проекту «Відкрий українське» у Львові відбулася акція«1000 кг книжок для Сходу». Львів’яни відправили жителям звільнених від окупації міст Донеччини та Луганщини українські книги: збірки віршів українських поетів, навчальні та культурологічні твори, художню та наукову літературу.

Львів'янка Євгенія Козак розповіла :«Багатьом здається, що такі акції не на часі, мовлял, є більш нагальні потреби, аніж книги. Але я переконана, що саме зараз треба ділитися та розповсюджувати публіцистичну про становлення Української державності, дати можливість дітям Луганщини та Донеччини читати українські книжки. Тому такі акції вкрай важливі».

Книжки збирають у школах Львова, книгарнях та бібліотеках починаючи з липня минулого року. За підсумком останньої акції зібрано майже півтори тонни книг, що вирушать до бібліотеки Северодонецька, де буде створений окремий україномовний відділ. Наступні міста до яких відправлять «культурну посилку» стануть Лисичанськ, Слов’яносербськ та Старобільськ.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути