chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові змінять «імідж» громадського транспорту

12 травня 2015 о 15:00

У Львові планують змінити зовнішній вигляд громадського транспорту. Місцева влада вважає, що приведення громадського транспорту до єдиного стандарту, допоможе перетворити автобуси та інші транспортні засоби на впізнаваний символ міста.

У Львові планують змінити зовнішній вигляд громадського транспорту міста. До участі у конкурсі, який триває до 20 червня, на оформлення транспортних засобів закликають всіх охочих. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Впорядкування зовнішнього вигляду громадського пасажирського транспорту є одним з кроків підвищення якості пасажирського транспорту. Кожен охочий може зобразити та обгрунтувати своє бачення того, як має виглядати львівський громадський транспорт у майбутньому (йдеться про зовнішнє кольорове оформлення трамваїв, тролейбусів та автобусів). Єдиний стандарт кольорової схеми оформлення кузова пасажирського транспорту має стати однією з впізнаваних рис міста», — йдеться у повідомленні.

Відтак, у місті запропонують єдиний стандарт до вигляду та моделі транспортного засобу. У міськраді зазначають, ще це може стати впізнаваним символом Львова.

«Пропонується поступовий перехід на єдиний стандарт, що торкнеться в першу чергу закупівлі нових транспортних одиниць, оформлення одиниць транспорту, що повертаються з капітального ремонту та таких, що переоформлюються під час демонтажу реклами», — зазначають у міськраді.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути