chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з`явився новий онлайн-кінотеатр

20 травня 2015 о 13:50

Кінофестиваль Docudays UA відкрив онлайн-кінотеатр документального кіно DOCU/ПРОСТІР, де глядачі зможуть побачити кращі українські фестивальні картини.

«Приблизно п'ять років тому у нас виникла ідея — розповідати історії успіху людей з різних куточків України, які вирішили відстоювати свої права. Ми звернулися до давнього партнеру Docudays UA Фонду «Відродження» з проектом «Нові герої» — циклом фільмів про простих українців, які перемагали злочинний режим кожен у своїй справі. Фільми вийшли дуже успішні, ми демонстрували їх під час основного й Мандрівного Docudays UA. Однак весь час чули, що ці фільми мусить побачити якомога більша кількість людей. У 2014 році Мандрівний фестиваль обійшов 245 міст і містечок у 23-х областях України та АР Крим. Наша аудиторія по Україні торік — 104 250 глядачів. У Києві під час березневого фестивалю Docudays UA відвідало 38 200 кіноманів, але нам хотілося більше! Так виникла ідея онлайн-платформи, де ми могли б показувати кіно всюди, куди тільки сягала б мережа Інтернет.

Після «Нових героїв» ми зняли ще цикл про успішних ромів з таборів Закарпаття «Ромська мрія», а потім короткі фільми: «Ассоль», «Південний кордон» і «Ротація». Ви знайдете також фільм про виставку «Чуєш, брате?» відомого українського фотографа Олександра Глядєлова, світлини, зроблені під час Революції Гідності і в зоні АТО. Цей фільм ми знімали до відкриття цьогорічного Docudays UA. Тепер працюємо над новим циклом про громадські ініціативи, що виникли на Майдані й зараз поширилися по всій Україні.

Про людей, які під час Майдану відкрили в собі вражаючу здатність до самоорганізації й, не чекаючи, поки «розворушаться» чиновники, самі творять нову цивілізовану державу. Цей проект підтримало Посольство Швеції в Україні... Програма онлайн-кінотеатру буде постійно наповнюватися новими фільмами нашого виробництва. Бо говорити про успіх, показувати успіх борців за нову Україну — це надихати інших людей повірити, що перемога — можлива! Повірити й  самим почати щось робити для перемоги», — розповіла Cultprostir Дар'я Аверченко, PR-директор Docudays UA.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути