chrome firefox opera safari iexplorer

Укрзалізниця запустить швидкісний інтернет в потягах Інтерсіті

08 липня 2015 о 13:02

Укрзалізниця оголосила про перехід до фінальної стадії впровадження швидкісного інтернету в потягах Інтерсіті, який дозволить пасажирам користуватися мережею протягом всієї мандрівки. Провайдером інтернет-доступу стала компанія Інтертелеком.

Вже сьогодні на двох поїздах HYUNDAI Rоtem в тестовому режимі відбувається надання послуги доступу до всесвітньої мережі. Впровадження послуги Wi-Fi на всіх поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ буде реалізовано до кінця серпня 2015 року, повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

Доступ до мережі інтернет буде забезпечено у всіх одиницях рухомого складу Української залізничної швидкісної компанії: 10 поїздах HYUNDAI Rotem, 2 поїздах ЕКр-1 “Тарпан” та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”. При цьому покриття мережі на маршруті курсування поїздів буде забезпечено на рівні не нижче90%.

У швидкісних поїздах використовується унікальне для України сертифіковане обладнання, що дозволяє отримати стабільний високоякісний доступ до мережі інтернет навіть при пересуванні на високій швидкості на всій мережі курсування Інтерсіті+ та Інтерсіті. За період досліджень було проведено випробування п’яти варіантів технічної реалізації обладнання, з яких обрано варіант з найкращими технічними характеристиками. Для синхронізації та належного монтажу обладнання на рухомий склад виконано суттєвий обсяг робіт його розробником та виробником – компанією HYUNDAI Rotem.

Тестування здійснено за всіма напрямками курсування поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті. На кожному рейсі понад 100 пасажирів одночасно працювали в мережі інтернет, і тестова експлуатація продемонструвала можливість надання послуг зв’язку на хорошому рівні.

Нещодавно ми писали про плани Укрзалізниці щодо переходу на використання сонячної енергії для опалення вагонів у депо.

Джерело: inspired
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути