chrome firefox opera safari iexplorer

«Живі» картини вперше привезли до України

31 липня 2015 о 12:14

У Києві стартував арт-проект американського художника Андроїда Джонса «SAMSKARA».

Незвичайний результат поєднання цифрового мистецтва та новітніх технологій — картини оживають просто перед очима глядачів. Саме Україна стала першою зупинкою арт-турне відомого у всьому світі американського художника Ендрю Джонса на псевдо «Андроїд Джонс», йдеться в сюжеті телеканалу новин «24».

Своїми роботами він довів, що цифрове мистецтво – це високе мистецтво. Критики називають його стиль езотеричним сюрреалізмом. Картини-голограми, панорами, персонажі, які наче зійшли з полотен та відео-шоу під куполом планетарію.

Над ним українські дизайнери працювали майже пів року. Для самого ж митця це перший проект на сферичній площині. Організаторам все це обійшлось у десятки тисяч доларів. Кажуть, що могло би коштувати і мільйони, якби не готова база планетарію.

Першого серпня «Андроід Джонс» буде вже в Америці працювати над наступним проектом на екологічну тему. Полотном для проекту буде відомий хмарочос «Емпаір Стейт Білдінг» у Нью-Йорку.

А на десерт — майстер-клас від самого митця. У режимі реального часу «Андроїд» намалював картину за допомогою сучасних програм. Сама ж виставка триватиме до кінця вересня. Організатори обіцяють, що вона буде поповнюватись роботами і українських митців, які працюють у такій техніці.

26 грудня

Інші дати
Народився Євген Плужник
(1898, с.Кантемирівка, нині - Росія – 1936) – український письменник, поет, драматург, перекладач. Автор поетичних збірок «Дні», «Рання осінь», «Рівновага», роману «Недуга», п»єс «Просефор Сухораб», «У дворі на передмісті»
«Але ж пливуть, минають літа... Час і горами двига. ...І сум не такий, і радість не та... І тільки незмінна книга!» (Євген Плужник)
Розгорнути
Народився Володимир Владко
(1900, м. Санкт-Петербург - 1974) - український письменник-фантаст, автор повістей "Чудесний генератор", "Позичений час", "Фіолетова загибель", збірки "12 оповідань", "Сивий капітан", "Залізний бунт" та ін.
Розгорнути