chrome firefox opera safari iexplorer

11 жовтня у Львові відбудеться матч-пам’яті футболіста Андрія Гусіна

22 вересня 2015 о 10:07

У неділю, 11 жовтня, о 15:00 на стадіоні «Україна» відбудеться товариський матч-пам’яті видатного українського футболіста Андрія Гусіна. Зважаючи на те, що Андрій Гусін свою кар’єру розпочинав саме у Львові, після чого переїхав до столиці, у цьому поєдинку участь візьмуть ветерани львівських «Карпат» та київського «Динамо».

Як повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати», за львівську команду зіграють одноклубники Андрія Гусіна, з якими він уперше вийшов на поле у вищій лізі у 1992 році. Дебют тоді ще нападника (у центр півзахисту гравця перевів Валерій Лобановський) ознаменувався дублем у ворота тернопільської «Ниви», при тому, що високий блондин з’явився на полі лише після перерви. Свою згоду попередньо дали Олег Бенько, Микола Сич, Василь Леськів, Андрій Покладок, Михайло Стельмах, Олександр Чижевський, а також Богдан Стронціцький, Володимир Різник, Анатолій Петрик, Юрій Шулятицький, Андрій Сапуга, Геннадій Жилкін, Роман Толочко, Василь Кардаш, Віктор Рафальчук, Олег Гарас, Іван Павлюх, а також футболісти кам’янко-бузьких «Карпат» Тарас Павліш, Роман Гнатів і Віталій Шумський.

За словами батька Андрія Гусіна пана Леоніда, київську команду сформують футболісти, з якими він доходив до півфіналу Ліги Чемпіонів: Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Віталій Косовський. Не виключено, що до Львова приїдуть також Олександр Шовковський, Каха Каладзе, Сергій Ребров і Андрій Шевченко.

Джерело: ZIK
Розділи: Спорт в Україні

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути