chrome firefox opera safari iexplorer

Український мультфільм став призером міжнародного кінофестивалю

01 вересня 2015 о 12:12

Стрічка «Халабудка» здобула нагороду за участь в австрійському фестивалі ALPINALE

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Держкіно.

Анімаційна стрічка від студії «Укранімафільм» отримала почесну нагороду та схвальні відгуки членів журі під час австрійського фестивалю ALPINALE.

Сам фестиваль короткометражок проходив у Ненцінгу з 11 по 15 серпня. Він проводиться для мультиплікаторів з усього світу вже 30 років.

Під час вручення спеціальної нагороди журі подякували творцям картини, зауваживши, що ті нагадали їм про важливість людяності та взаємоповаги навіть при дуже складних обставинах.

Сюжет мультфільму “Халабудка” обертається навколо однойменного персонажа – старого будиночка, зробленого із найпримітивніших матеріалів, пращура сучасних будівель. Не дивлячись на його пошарпаний вигляд, Халабудка й досі поводиться, як допитлива дитина.

Режисером картини виступив Манук Депоян.

Державна анімаційна студія “Укранімафільм” дарує радість малим та дорослим глядачам з 1934 року. Серед їхніх найбільш відомих робіт такі стрічки, як “Острів скарбів”, “Пригоди капітана Врунгеля”, “Доктор Айболить” та серія мультфільмів про козаків.

Нагадаємо, що взимку аніматори представили чотири стрічки під час Міжнародного берлінського кінофестивалю Берлінале.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути