chrome firefox opera safari iexplorer

Кримський водоспад «Срібні струни» один з найкрасивіших водоспадів України

23 листопада 2015 о 11:47

Водоспад Срібні струни (Срібний) — один з найкрасивіших водоспадів Криму. Він має свою, особливу красу — це велика нависла шапка з яскраво-зеленого моху та срібні струмені води, неспішно стікають з неї в таємничу темряву грота! Як і всі водоспади Криму, він дуже залежить від пори року і  кількості опадів. Якщо навесні або після сильних опадів водоспад сильний і бурхливий, то в суху погоду жарким літом вода біжить парочкою тоненьких цівок.

Водоспад Срібні струни знаходиться на річці Сари-Узень приблизно в кілометрі від туристичної стоянки Великий каньйон. Метрів за двісті вище за течією знаходиться ставок, зроблений для розведення форелі князем Юсуповим. Вода в ставку на диво чиста і блакитна, від цього і назва — Блакитний ставок. Вода в озеро поступає з карстової печери Сари-Коба (жовта), що знаходиться біля дороги.

 

Джерело: Кулуар
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути