chrome firefox opera safari iexplorer

Для міжнародної премії Франка шукають дизайнера

29 січня 2016 о 09:45

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі чиї роботи надійшли на електронну адресу Фонду (frankofund@ukr.net) з поміткою «ескіз» в період з 15 лютого по 15 березня 2016 року включно.

Для учасників конкурсу встановлюється 3 премії. Призовий фонд становить 10,0 тисяч гривень -це 1-а премія; 2-а премія — 5,0 тис.грн.; 3-я премія — 3,0 тис.грн.

За словами директора Фонду Ігоря Куруса, нагрудний знак та фігурна колодки мають відображати українську традицію фалеристики, а окремі елементи (орнамент, кеглі, фон) – приналежність до наукової творчості Івана Франка, часу та місця його життєдіяльності.

Детальна інформація про конкурс, а також вимоги до ескізу знаку містяться на сайті Міжнародного фонду Івана Франка за посиланням www.frankoprize.com.ua.

Міжнародний фонд Івана Франка – недержавна благодійна організація. Діяльність Фонду спрямована на підтримку розвитку україніки та суспільних наук, просування та популяризація наукового та творчого доробку Івана Франка. Першочерговим і основним завданням Фонду є заснування та реалізація Міжнародної Премії Івана Франка та сприяння її світовому визнанню. Премія започаткована Міжнародним фондом І. Франка, який було створено у червні 2015 року за ініціативи внука Великого Каменяра – Роланда Франка. Наукові роботи на здобуття премії приймаються з 1 лютого по 1 квітня 2016 року.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути