chrome firefox opera safari iexplorer

Скорочення канікул у Києві не відбудеться

28 січня 2016 о 16:59

У Києві немає підстав для скорочення школярам весняних канікул або продовження навчання влітку. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

За її словами, київська міська влада сьогодні не розглядає можливість скорочення весняних канікул або продовження навчально-виховного процесу влітку через призупинення навчально-виховного процесу в школах.

«Всі загальноосвітні навчальні заклади отримали рекомендації щодо використання окремих елементів або форм дистанційного навчання, щоб учні вчасно встигли пройти шкільну програму. Для цього можуть використовуватися всі технічні та інформаційні засоби: електронна пошта, соціальні мережі, засоби онлайн-зв'язку. При цьому рішення про використання тих чи інших форм дистанційного навчання вчителі приймають самостійно залежно від можливостей учнів. Тому сьогодні у нас немає об'єктивних підстав вносити зміни до графіку проведення навчально-виховного процесу», — пояснила вона.

У той же час заступник КМДА зазначила, що все буде залежати від епідемічної ситуації в столиці.

«Лікарі прогнозують у лютому епідемію ще одного вірусу, що може призвести до призупинення навчання. Проте навіть тоді ми запропонуємо додаткові елементи самостійної роботи, ущільнення програми та інші форми навчання, щоб випускники могли вчасно підготуватися до ЗНО», — додала Старостенко.

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути