chrome firefox opera safari iexplorer

Робота не за «дякую»: кращі мотивації на ринку праці України

18 лютого 2016 о 08:01

На українському ринку праці сформувалося кілька найпопулярніших мотивацій для працівників компаній.

На першому місці – очікувано додатковий дохід. Інфляція і зростання цін призвели до того, що фінансове становище “білих комірців” погіршилося. Тому для двох третин респондентів найголовнішою мотивацією є зростання зарплати, бонуси і премії.

Для 43% головною мотивацією є цікаві завдання, а для 39% – можливість кар’єрного росту.

Майже третина опитаних зазначила як важливий фактор особливості тайм-менеджменту в компанії: можливість працювати за гнучким графіком, справедливі дедлайни і так далі.

А ось корпоративна культура компанії грає не настільки важливу роль в підвищенні мотивації співробітників. Менше десятої частини опитаних звертають увагу на цінності компанії-роботодавця. І тільки 6% надихає причетність компанії до соціальної відповідальності. Серед інших мотивуючих чинників “білі комірці” назвали почуття відповідальності, можливість займатися улюбленою справою і страх залишитися без роботи.

Роботодавці зі свого боку розуміють, що співробітникам найцікавіші гроші. Близько 43% опитаних відзначили, що основною програмою мотивації в компанії є премії і бонуси, а також можливість перегляду зарплати. На третьому місці – гнучкий графік роботи.

Однак підвищення зарплат можуть собі дозволити далеко не всі, а тільки кожен четвертий роботодавець. Двоє з п’яти намагаються прив’язати винагороду до реальних заслуг співробітника, а тому вважають за краще виплачувати премії та бонуси. Ще чверть прагне підвищувати професійний рівень підлеглих шляхом організації внутрішніх корпоративних програм навчання.

Джерело: finance.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути