chrome firefox opera safari iexplorer

Трав’яні чаї, що вбережуть від вірусів

04 лютого 2016 о 09:59
У зимову пору, коли лютує холод і застуда, саме час зігрітися чимось смачним, вітамінним і небанальним. Пропонуємо підбірку чаїв, які вразять незвичним поєднанням компонентів і додадуть сил організму боротися з вірусами. Трав’яні чаї слід пити тільки гарячими (40-50° С), при охолодженні вони втрачають свою головну властивість – посилювати потовиділення. 1. Листя ожини, малини, кропиви, суниці і яблучна шкірка – усе в рівних пропорціях. Це вітамінна суміш, яка зарядить організм силами для боротьби із застудою і поліпшить травлення.

2. Плоди шипшини, листя ожини, шматочки яблука, листя м’яти, перцевої м’яти, полуниці і пелюстки троянди – вітамінний, заспокійливий ефекти, застосовують при грипі, ангіні, запальних захворюваннях порожнини рота.

3. Імбир, кориця і гвоздика – зігріваючий чай, допомагає змобілізувати захисні сили організму, покращує циркуляцію крові, має антисептичну, відхаркувальну дію, стимулюючі властивості.

4. Листя фіалки запашної з медом (1:10) – пити теплим з медом по 1/3 склянки тричі на день при бронхітах, сильному кашлі.

5. Шипшина, чорниця, журавлина, полуниця і ожина, листя бузини, чорної смородини і обліпихи, пелюстки соняшнику – вітамінний збір, який зміцнить сили, має потогінний ефект.

Насолоджуйтеся незвичним поєднанням фруктів, квітів і трав і будьте здорові!

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути