chrome firefox opera safari iexplorer

Історія з відставкою Шокіна дивно нагадує історію з відставкою Яценюка, — Томенко

17 березня 2016 о 10:43

Парламент зобов’язаний розглянути питання про відставку генпрокурора Віктора Шокіна. На цьому наголосив народний депутат Микола Томенко в інтерв’ю журналістам в кулуарах Верховної Ради.

Він висловив здивування, що у сьогоднішньому порядку денному немає питання про відставку Генерального прокурора В. Шокіна, як це очікувалося. Хоча, це кадрове питання можна розглядати і без внесення його до порядку денного, зауважив народний депутат.

«Але історія з відставкою Шокіна дивно нагадує історію з відставкою Яценюка, яку всі підтримали, але не проголосували», – зауважив М. Томенко.

Тому, на його переконання, парламент зобов’язаний сьогодні розглянути це питанні і відправити В. Шокіна у відставку.

«Більше того, цікаво було би з’ясувати, хто понесе відповідальність за щонайменше політичний цирк зі зняттям депутатської недоторканності і вимогою невідкладного притягнення до відповідальності двох народних депутатів, які сьогодні спокійно працюють у Верховній Раді України і розповідають, як треба боротися з корупцією. Очевидно, якщо так сталося, що ці люди абсолютно невинні, то тоді повинні бути покарані ті представники Генеральної прокуратури, які ввели в оману весь український народ і депутатів, що призвело до ухвалення відповідного рішення», – зазначив політик.

«Отож, наведення порядку в Генеральній прокуратурі треба розпочати негайно і, зокрема, сьогодні – з відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна», – підсумував Микола Томенко.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...