chrome firefox opera safari iexplorer

Історія з відставкою Шокіна дивно нагадує історію з відставкою Яценюка, — Томенко

17 березня 2016 о 10:43

Парламент зобов’язаний розглянути питання про відставку генпрокурора Віктора Шокіна. На цьому наголосив народний депутат Микола Томенко в інтерв’ю журналістам в кулуарах Верховної Ради.

Він висловив здивування, що у сьогоднішньому порядку денному немає питання про відставку Генерального прокурора В. Шокіна, як це очікувалося. Хоча, це кадрове питання можна розглядати і без внесення його до порядку денного, зауважив народний депутат.

«Але історія з відставкою Шокіна дивно нагадує історію з відставкою Яценюка, яку всі підтримали, але не проголосували», – зауважив М. Томенко.

Тому, на його переконання, парламент зобов’язаний сьогодні розглянути це питанні і відправити В. Шокіна у відставку.

«Більше того, цікаво було би з’ясувати, хто понесе відповідальність за щонайменше політичний цирк зі зняттям депутатської недоторканності і вимогою невідкладного притягнення до відповідальності двох народних депутатів, які сьогодні спокійно працюють у Верховній Раді України і розповідають, як треба боротися з корупцією. Очевидно, якщо так сталося, що ці люди абсолютно невинні, то тоді повинні бути покарані ті представники Генеральної прокуратури, які ввели в оману весь український народ і депутатів, що призвело до ухвалення відповідного рішення», – зазначив політик.

«Отож, наведення порядку в Генеральній прокуратурі треба розпочати негайно і, зокрема, сьогодні – з відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна», – підсумував Микола Томенко.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути