chrome firefox opera safari iexplorer

Активісти просять врятувати конкурс пам’яті Володимира Горовиця

22 квітня 2016 о 12:15

Всеукраїнський конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця може припинити своє існування. Причина — нестабільна ситуація в Україні та недофінансування, пише Україна молода.

«Подію вже двічі переносили, і це стало негативним фактором для його подальшого існування», — зазначають представники ВО «Платформа громадських iніціатив», котрі виступили організаторами кампанії проти закриття конкурсу.

Якщо подія не відбудеться цього року, то про подальший шлях конкурсу можна забути. Зараз сотні небайдужих українців, серед яких багато учасників конкурсу, в соціальних мережах проводять флешмоб — викладають знімки з плакатами та надписами «Конкурсу Горовиця» — БУТИ».

«Це важлива подія для кожного талановитого маленького піаніста. Діти роками тренуються, щоб досягти висот та засвітити свій вогник серед українських талантів. Ми не можемо йти далі, не маючи тієї гори, на яку потрібно забиратися», — говорить «УМ» піаністка Олена Надвірна.

Нагадаємо, міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця заснований у 1995 році. В ньому беруть участь молоді таланти з усього світу.

Це єдиний в Україні конкурс, який є членом Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів.

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути