chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні запроваджують сервіс погодинного бронювання готелів

13 квітня 2016 о 19:36

В Україні з'явився сервіс бронювання номерів в готелях не подобово, а від однієї до дев'яти годин. Послугою користуються ті, хто часто їздить у відрядження. Бізнесмени замовляють номери для ділових зустрічей.

Про це Gazeta.ua розповів директор компанії «360 Online» Вадим Чайка.

«Автором стартапа є колишній лвів'янин, а тепер громадянин Бельгії, Андрій Устиянич. На сьогодні співпрацюємо з трьома тризірковими та двома чотиризірковими готелями у Львові, двома чотиризірковими у Києві. Ведемо перемовини з п'ятизірковими. Наймаючи готель на 9 годин, можна зекономити до 50% вартості. Це вигідно і людям, і готелям. Адже вони мають чимало вільних номерів удень», — каже він.

Сервіси погодинного бронювання готелів популярні у Франції, Бельгії та Італії.

«Представники компаній часто приїжджають у місто рано вранці, а їдуть того ж дня ввечері. Не мають де помитися, попрасувати одяг, перепочити перед зустрічами. Їм вигідно найняти готельний номер на кілька годин. Стартап запустили в березні. Послугою вже скористалися 50 осіб, переважно це представники бізнесу», — додає Чайка.

Нагадаємо, середня вартість номеру в готелях Києва складає майже три місячні мінімальні зарплати українця – 3 796 грн. І це при тому, що ціни знизилась на чверть.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути