chrome firefox opera safari iexplorer

В Азовському морі для промислового вилову із сорока видів риби залишилось усього три

25 травня 2016 о 08:18

В акваторії Азовського моря для повноцінного промислового вилову залишилося лише три види риби: бичок, хамса і тюлька, тоді як раніше їх було близько сорока.

Як повідомили в прес-службі Асоціації рибалок України з посиланням на дані Державної екологічної інспекції, за останнє десятиліття в Азовському морі більш ніж у сто разів зменшився обсяг вилову піленгаса, удесятеро – судака, камбали-калкан.

«Хоча сьогодні і виписуються ліміти на вилов близько 30 видів риби в Азовському морі, але 95% всього вилову становлять тюлька, хамса і бичок. Інші види риби виловлюються в мізерній кількості», – сказав голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков.

За його словами, рибні запаси Азовського моря знищені в результаті того, що протягом останніх двадцяти років відбувається «споживче, грабіжницьке ставлення до Азовського моря, яке деколи межує зі злочином».

Згідно з даними Азоврибоохорони в 2015 році в Азовському морі було виловлено 16,738 тис. тонн риби. Основну частину з усього видобутого становлять бички (10,7 тис. тонн), тюлька (5,573 тис. тонн), і хамса (209,5 тис. тонн). Іншу частину улову становлять: піленгас, судак, карась, тараня.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Довкілля

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути