chrome firefox opera safari iexplorer

Рівненський аеропорт відновлює свою роботу

14 червня 2016 о 13:08

Вже 10 липня цього року з Рівненського аеропорту відправиться перший літак. Ним стане чартерний рейс до Анталії. Про це повідомляють на сайті Рівненської облдержадміністрації.

Такими є результати попередніх перемовин між керівництвом Рівненської ОДА, обласної ради та представників туристичного оператора TPG.

Зі слів заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, що опікується технічною стороною запуску Рівненського аеропорту, представники туроператора всерйоз зацікавилися можливістю використовувати наше летовище для чартерних перельотів. Зокрема, вже 10 липня вони налаштовані відправити перший такий чартер до Анталії.

Якщо цей рейс буде популярний, то туроператор готовий розглядати й інші напрямки, зокрема Єгипет та Польщу.

«У планах кампанії – залучити до перельотів не тільки мешканців Рівненщини, а й Волині, Житомира, Тернополя та Хмельницька. Таким чином, ми складемо певну конкуренцію Львівському аеропорту. Перший рейс планується на 10 липня. Вже продано 15 квитків. Чартерні рейси заплановано впродовж літа. Втім, якщо досвід буде позитивним, то розглядається питання осінньо-весняних перельотів, — розповів Ігор Тимошенко, і додав: всі сертифікаційні вимоги наш аеропорт витримує».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути