chrome firefox opera safari iexplorer

«Закон Савченко» достроково звільнив вже 6420 засуджених

14 червня 2016 о 14:24

Згідно з інформацією, наданою Пенітенціарною службою на запит «Transparency International Україна», завдяки «Закону Савченко» з грудня 2015 року до червня 2016 року на свободу достроково вийшло 6420 осіб.

Про це пише ZIK з посиланням на «Першу інстанцію».

Нагадаємо, так званий «Закон Савченко» вступив в силу ще 24 грудня 2015 року та передбачає зарахування терміну попереднього ув’язнення у строк відбування покарання за схемою, згідно з якою один день в слідчому ізоляторі прирівнюється до двох днів у в’язниці.

Точна назва «Закону Савченко» – Закон України від 26 листопада 2015 року № 838-VIII «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув’язнення в строк покарання».

Станом на 3 червня 2016 року, завдяки положенням закону були скорочені терміни покарання в цілому для 38933 осіб. З них 6420 вже опинилися на волі.

При цьому в Пенітенціарній службі України не змогли уточнити, скільки гвалтівників, вбивць і хабарників виявилося на волі завдяки цьому закону.

zik.ua

 zik.ua

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути