chrome firefox opera safari iexplorer

«Закон Савченко» достроково звільнив вже 6420 засуджених

14 червня 2016 о 14:24

Згідно з інформацією, наданою Пенітенціарною службою на запит «Transparency International Україна», завдяки «Закону Савченко» з грудня 2015 року до червня 2016 року на свободу достроково вийшло 6420 осіб.

Про це пише ZIK з посиланням на «Першу інстанцію».

Нагадаємо, так званий «Закон Савченко» вступив в силу ще 24 грудня 2015 року та передбачає зарахування терміну попереднього ув’язнення у строк відбування покарання за схемою, згідно з якою один день в слідчому ізоляторі прирівнюється до двох днів у в’язниці.

Точна назва «Закону Савченко» – Закон України від 26 листопада 2015 року № 838-VIII «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув’язнення в строк покарання».

Станом на 3 червня 2016 року, завдяки положенням закону були скорочені терміни покарання в цілому для 38933 осіб. З них 6420 вже опинилися на волі.

При цьому в Пенітенціарній службі України не змогли уточнити, скільки гвалтівників, вбивць і хабарників виявилося на волі завдяки цьому закону.

zik.ua

 zik.ua

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути