chrome firefox opera safari iexplorer

Десятка лідерів двомісячного голосування за 7 історичних міст та містечок України

02 серпня 2016 о 11:11

Два місяці тому — 1 червня 2016 року — стартувало Інтернет-голосування за переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Кожний на офіційному сайті www.7chudes.in.ua має можливість обрати свої 7 переможців серед 21 фіналіста акції.

На сьогодні десятка лідерів «народного голосування» виглядає так:

  • Хуст (Закарпатська обл.) 7 364 голосів
  • Біла Церква (Київщина) 6 878 голосів
  • Галич (Івано-Франківська обл.) 6 588 голосів
  • Диканька (Полтавська обл.) 6 249 голосів
  • Канів (Черкаська обл.) 5 951 голос
  • Ніжин (Чернігівська обл.) 5 788 голосів
  • Бердянськ (Запорізька обл.) 5 689 голосів
  • Святогірськ (Донецька обл.) 5 563 голосів
  • Теребовля (Тернопільська обл.) 5 097 голосів
  • Петриківка (Дніпровська обл.) 4 630 голосів

Нагадаємо, нині акція проходить свій найцікавіший етап – презентації фіналістів (прес-тури), Інтернет-голосування та опитування (анкетування) експертів. Переможці акції визначатимуться за підсумками цих голосувань (50/50).

14-14«Зараз міста-фіналісти активно розробляють програми своїх презентацій. Вже презентували свої цікавинки Бердичів, Ніжин, Бердянськ і Жовква. Наступні прес-тури заплановані у Білу Церкву та Канів», — повідомив ініціатор акції «7 чудес України», голова Оргкомітету Микола ТОМЕНКО.

До речі

За попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua у розділі Відео.

«Рідна країна»

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути