chrome firefox opera safari iexplorer

В м.Вижниця відбудеться фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука

25 жовтня 2016 о 11:31

З нагоди 65-річчя з дня народження видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (посмертно) Назарія Яремчука, з метою популяризації і розвитку національного пісенного мистецтва започатковано Відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука.

Мета проекту: підтримка творчих ініціатив, молодих співаків; сприяння розвитку української національної культури, авторської та сучасної естрадної пісні; налагодження співпраці митців.

Організатори: Вижницька районна рада, відділ культури Вижницької РДА, Вижницька міська рада, Громадська організація «Народна філармонія». Інформаційні партнери: Районний часопис «Вижницькі обрії», Вижницьке районне радіо «Хвилі Черемоша»

І. Загальні положення

Відкритий фестиваль-конкурс сучасної української естрадної пісні імені Назарія Яремчука відбудеться у м. Вижниця Чернівецької області 3-6 листопада 2016 року.

Програма Фестивалю передбачає: — Конкурс української естрадної пісні; — Свято-концерт з нагоди 50-річчя створення вокально-інструментального ансамблю «Смерічка» засновник — Народний артист України Левко Дутківський (Вижницького РБНТД); — Святковий Гала-концерт переможців та нагородження.

До участі у Фестивалі запрошуються: — виконавці української пісні (естрадна та сучасна авторська пісня) — солісти, колективи малих форм до 6 осіб, без обмежень у віці.

Організаційні вимоги

 Конкурс української естрадної пісні

1. Учасниками конкурсу можуть бути солісти та вокальні колективи малих форм (до 6 осіб) різного віку. Відповідно до надісланих заявок та анкет учасників будуть сформовані вікові категорії конкурсу.

2. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є наявність однієї пісні з репертуару Назарія Яремчука. Другий твір конкурсної програми – на вибір: естрадна українська пісня чи сучасна авторська.

3. Загальна тривалість конкурсного виступу одного учасника (чи колективу) — до 10 хвилин.

4. Основними критеріями оцінки учасників є: вокально-сценічна майстерність, відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії учасника, естетика костюмів і реквізиту.

5. Виступи учасників під час конкурсу можуть бути «a capella» (без супродову), під інструментальний супровід чи фонограму «мінус».

6. Заявки на конкурс із зазначенням відомостей про учасника, пісенним репертуаром та контактним телефоном надсилати за адресою: vncult@gmail.com Останній термін подачі заявки на конкурс – 26 жовтня 2016 року.

 Оргкомітет та журі

Для організації та проведення Фестивалю створюється оргкомітет, представлений ініціативною групою організаторів, працівників культури, митців та інших партнерських об’єднань.

Після прийому заявок оргкомітет визначає детальну програму Фестивалю та повідомляє про неї учасникам через електронну пошту.

Оргкомітет затверджує склад журі Фестивалю, до якого увійдуть видатні митці України, а саме: Народний артист України Левко Дутківський; Народна артистка України, солістка Національного тріо «Золоті ключі» Валентина Ковальська; Заслужена артистка України Руслана Лоцман; Заслужена артистка України Оксана Нікітюк; солістка Національної філармонії Тетяна Школьна; Заслужена артистка України Ірина Стиць; Заслужений артист України Василь Данилюк; Заслужений артист України Іван Дерда; Заслужені артисти України Марія та Володимир Лобураки дует “Скриня”, представники громадськості та органів місцевого самоврядування.

Журі визначає переможців конкурсів, встановлює заохочувальні призи та спеціальні відзнаки.

Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає. Журі має право присудити не всі призові місця, Гран-прі може не присуджуватися.

Нагородження та проведення Гала-концерту

1.Журі визначає нагороди та встановлює призові місця в конкурсі української естрадної пісні: Гран-прі, Лауреат І ступеня, Лауреат ІІ ступеня, Лауреат ІІІ ступеня, Приз глядацьких симпатій та інші спеціальні відзнаки конкурсів.

2. Володарі Гран-Прі нагороджуються спеціальними призами від інформаційних партнерів Фестивалю.

3. Результати конкурсу оголошуються на Гала-концерті фестивалю.

4. Учасники фестивалю нагороджуються дипломами, призами та пам’ятними подарунками.

  1. Фінансові умови 

1.Участь у Фестивалі є безкоштовною.

2. Учасники самостійно сплачують витрати на проїзд.

3.Проживання та харчування за рахунок приймаючої сторони.

 Контакти Оргкомітету. Директор Фестивалю

Керівник народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Смерічка» Вижницького РБНТД Антоніна Клоцька 

Начальник відділу культури Вижницької РДА — Наталія Додяк (098)73-09-998 

Заслужена артистка України Руслана Лоцман (096)75-91-957

Вижницький РБНТД (03730) 2-12-40 

Антоніна Клоцька (097)30-72-995 

Наталія Шолєва (067)58-49-492

vncult@gmail.com            або              kovalyuk1959@mail.ru 

Джерело: gucul.at.ua
Розділи: Новини культури

6 січня

Інші дати
Святий Вечір
Хай смачна кутя удасться, хай в сім'ї панує щастя, щоб весела коляда мир вам в хату принесла. Щоб співали рано півні, щоб велися в хаті гривні, щоб весело і багато провели Різдвяне Свято!
Розгорнути
Народився Степан Руданський
(1834, с. Хомутинці – 1873) - український письменник, фольклорист, лікар-епідеміолог, громадський діяч. Автор численних віршованих гуморесок «Співомовок»
Розгорнути
Народився Володимир Сосюра
(1898, ст.. Дебельцево Донецької області – 1986) - український поет. Автор поем "Махно", "Розстріляне безсмертя", автобіографічного роману "Третя рота" та вірша "Любіть Україну".
«Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину… Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину. Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну…» (Володимир Сосюра)
Розгорнути
Народився Василь Стус
(1938, с. Рахнівка Вінницької області - 1985) - український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник.
"Як добре те, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест. Що вам, богове, низько не клонюся в передчутті недовідомих верств. Що жив-любив і не набрався скверни, ненависті, прокльону, каяття. Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя своїм стражденним і незлим обличчям, як син, тобі доземно поклонюсь і чесно гляну в чесні твої вічі, і чесними сльозами обіллюсь..." (В.Стус)
Розгорнути
Народився Валерій Лобановський
(1939, м. Київ - 2002) - український футболіст і тренер.
Розгорнути
Народився Микола Гришко
(1901, м.Полтава - 1964) - український ботанік, фундатор Національного ботанічного саду.
Розгорнути
Loading...