chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбудеться масштабний фестиваль української героїчної пісні

16 березня 2015 о 10:52

2 квітня 2015, в StereoPlaza (Червонозоряний проспект, 119) відбудеться масштабний фестиваль героїчної пісні «Музика Гідності», ініціатором якого виступив фонд «З Країни в Україну».

Шістнадцять кращих українських гуртів, серед яких: ЯрмаК, Nesprosta, Крихітка, Dakh Daughters, Сергій Кузін, Mad Heads, Нумер 482, Катя Chilly, Тоня Матвієнко, OT VINTA, Один в каное, Vivienne Mort, Арсен Мірзоян, Мандри, Телері, Zapaska і ряд інших колективів спеціально до проекту «Музика гідності» готують кавер-версії українських героїчних пісень часів повстанських рухів, які будуть записані на концерті і передані в усі військові частини України.

Денис Блощинський, організатор фестивалю «Музика Гідності»: Для досягнення перемоги в цій страшній війні нам потрібні не тільки сучасна техніка, боєприпаси та амуніція на передовій, а й музичні твори, які споконвіку надихали воїнів на подвиги і вселяли впевненість у перемозі. Об'їхавши майже всі військові частини на Сході України з фестивалем «З країни в Україну», ми зустрілися з реальною проблемою — відсутністю української музики. І вирішили виправити це кількома способами. Один з них з них — записати кавер-версії української героїки, створених нашими виконавцями, і, нарешті, замінити «Батяня комбата» на ельзівску «Я не здамся без бою»!

Крім цього, в рамках фестивалю пройде конкурс серед маловідомих авторів на пісні, присвячені Майдану і АТО. Кращі 20 композицій увійдуть в ще один CD для військовослужбовців.

Також команда організаторів готує за підсумками проекту видання низки CD, пісенників з акордами та нотами героїчних і патріотичних пісень для поширення в школах, в АТО і в силових підрозділах.

Всі зібрані гроші з квитків та аукціону будуть передані на лікування поранених і постраждалих у зоні АТО, які знаходяться в головному військовому клінічному госпіталі МОЗ України.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Культурні акції

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути