chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні провели другу операцію з установки механічного серця

17 жовтня 2016 о 15:54

В Інституті серця Міністерства охорони здоров'я 16 жовтня була проведена друга в історії України операція по установці механічного серця, повідомив на своїй сторінці на Facebook директор Інституту серця Борис Тодуров.

Операція була проведена 30-річній пацієнтці Людмилі Филяренко з діагнозом «делатаційна кардіоміопатія», який вимагав пересадки серця.

Вартість механічного серця складає 120 тисяч євро, збір коштів на операцію проходив за участю благодійних організацій.

«Перший раз в моїй 30-ти літній практиці у порятунку одного пацієнта брали участь тисячі людей. Дякую, українці. Пишаюся вами», написав Тодуров.

Механічне серце дозволяє пацієнтам, яким необхідна трансплантація, дочекатися донорського органу.

Перша операція з установки механічного серця в Україні була проведена в липні цього року. Тоді механічне серце отримав 41-річний харків'янин Павло Дорошенко, який страждав тяжкою серцевою недостатністю.

Джерело: DT.UA
Розділи: Здоровий спосіб життя

18 вересня

Інші дати
Народилася Алла Горська
(1929, м. Ялта - 1970) - українська художниця та громадський діяч. Автор картин "Автопортрет з сином", "Портрет батька", "Абетка", "Біля річки", "Портрет В. Симоненка".
Ми топчемо і ворогів, і друзів, О бідні йорики, всі на один копил. На цвинтарі розстріляних ілюзій Уже немає місця для могил... (В. Симоненко)
Розгорнути