chrome firefox opera safari iexplorer

119 депутатів-мільйонерів отримали компенсацію на житло

03 листопада 2016 о 10:03

У 2015 році 119 народних депутатів, які задекларували щонайменше мільйон гривень грошових активів отримували компенсацію на житло.

Про це з посиланням на Комітет виборців України пише «Україна молода».

Експерти з проекту «Дослівно» проаналізували електронні декларації народних обранців, які в минулому році отримували з бюджету кошти на оренду.

З'ясувалося, що 119 нардепів з них задекларували у 12 розділі електронних декларацій понад мільйон гривень (або еквівалент).

Десятка найзаможніших депутатів, які отримували компенсації на житло виглядає так:

1. Вадим Нестеренко (БПП), 206 млн грн
2. Олександр Вілкул (Опоблок), 190 млн грн
3. Євгеній Гєллєр (Відродження), 165 млн грн
4. Руслан Демчак (БПП), 133 млн грн
5. Євгеній Мураєв (позафракційний), 94 млн грн
6. Борислав Розенблат (БПП), 94 млн грн
7. Геннадій Чекіта (БПП), 90 млн грн
8. Анатолій Денисенко (позафракційний), 85 млн грн
9. Олександр Пресман (Відродження), 71 млн грн
10. Аркадій Корнацький (БПП), 57 млн грн.

pravda.com.ua

 pravda.com.ua

Вказується, що деякі заможні депутати задекларували житло, яке належить їм чи близьким родичам у київській приміській зоні.

«Наприклад, Євгеній Гєллєр написав, що є власником будинку у майже тисячу квадратних метрів у передмісті Києва, в селищі Козин.

Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата володіє будинком 337 м. кв. у селищі Крюківщина, яке знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги», — сказано у повідомленні.

«Приміром, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло», — йдеться у тексті повідомлення.

Також повідомляється, що у грудні 2015 року 177 народних депутатів, згідно із повідомленням апарату Верховної Ради отримували компенсацію з державного бюджету для оренди житла або винайму готельного номеру.

Річний розмір компенсації міг становити 167 тисяч гривень.

Розділи: Політика

20 вересня

Інші дати
Наталія Лотоцька 
1938 – театральна актриса. Лауреат Шевченківської премії. Ролі: Пріська («Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка), Хведоска («Дві сім’ї» М. Кропивницького), Поліксена («Кассандра» Лесі Українки) та ін. Ведуча передачі Українського радіо «Від суботи до суботи» (понад 30 років). 
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути