chrome firefox opera safari iexplorer

119 депутатів-мільйонерів отримали компенсацію на житло

03 листопада 2016 о 10:03

У 2015 році 119 народних депутатів, які задекларували щонайменше мільйон гривень грошових активів отримували компенсацію на житло.

Про це з посиланням на Комітет виборців України пише «Україна молода».

Експерти з проекту «Дослівно» проаналізували електронні декларації народних обранців, які в минулому році отримували з бюджету кошти на оренду.

З'ясувалося, що 119 нардепів з них задекларували у 12 розділі електронних декларацій понад мільйон гривень (або еквівалент).

Десятка найзаможніших депутатів, які отримували компенсації на житло виглядає так:

1. Вадим Нестеренко (БПП), 206 млн грн
2. Олександр Вілкул (Опоблок), 190 млн грн
3. Євгеній Гєллєр (Відродження), 165 млн грн
4. Руслан Демчак (БПП), 133 млн грн
5. Євгеній Мураєв (позафракційний), 94 млн грн
6. Борислав Розенблат (БПП), 94 млн грн
7. Геннадій Чекіта (БПП), 90 млн грн
8. Анатолій Денисенко (позафракційний), 85 млн грн
9. Олександр Пресман (Відродження), 71 млн грн
10. Аркадій Корнацький (БПП), 57 млн грн.

pravda.com.ua

 pravda.com.ua

Вказується, що деякі заможні депутати задекларували житло, яке належить їм чи близьким родичам у київській приміській зоні.

«Наприклад, Євгеній Гєллєр написав, що є власником будинку у майже тисячу квадратних метрів у передмісті Києва, в селищі Козин.

Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата володіє будинком 337 м. кв. у селищі Крюківщина, яке знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги», — сказано у повідомленні.

«Приміром, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло», — йдеться у тексті повідомлення.

Також повідомляється, що у грудні 2015 року 177 народних депутатів, згідно із повідомленням апарату Верховної Ради отримували компенсацію з державного бюджету для оренди житла або винайму готельного номеру.

Річний розмір компенсації міг становити 167 тисяч гривень.

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути