chrome firefox opera safari iexplorer

Українки посіли третє місце в естафеті на Кубку світу з біатлону

12 грудня 2016 о 10:30

Жіноча збірна України виграла першу медаль сезону на етапах Кубка світу з біатлону. У словенській Поклюці українки завоювали бронзову нагороду в естафеті, поступившись лише командам Німеччини та Франції.

Без сестер Семеренко українкам тяжко боротися в естафеті з лідерами, але вони довели, що можуть таки це робити, передає УП.

Після першого етапу Ірина Варвинець відстрілялася на нуль і передала естафету Юлії Джимі 9-ю. Юлія показала чудову швидкість і стрільбу лише з одним промахом. Після першого вогневого рубежу Джима піднялася на третю позицію, а після стійки очолила гонку.

Третьою на трасу в українській команді вийшла Олена Підгрушна. На даний момент, Олена має не найкращий біг і це доводить саме етап Кубка світу у Поклюці. Отримавши естафету першою, Підгрушна опустилася на третє місце, але завдяки влучній стрільбі на стійці утримала третю позицію.

Анастасії Меркушиній на завершальному етапі довелося боротися з Габріелою Коукаловою за бронзу. Мало хто вірив, що Меркушина дасть бій Лаурі Дальмаєр та Марі Дорен Абер.

Меркушина не дала шансів Коукаловій на медаль. Українка відстрілялася без промахів і додала у швидкості на останньому колі, вигравши заслужену для України третю сходинку.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути