chrome firefox opera safari iexplorer

Представники Парубія в суді хочуть довести, що про склад коаліції повідомив його двійник?!

13 березня 2017 о 15:36

Принаймні таке враження складається після чергового судового засідання щодо оприлюднення списків коаліції, повідомив позивач у цій справі лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

«Сьогодні відбувся розгляд справи по суті, де протягом півтори години представники відповідача у цій справі Андрія Парубія А. Селіванов та А. Лаптієв намагалися довести, що Голова ВР і взагалі Верховна Рада нібито немає відношення до інституту коаліції і вони не повинні нічого і нікого про це інформувати… Але в кінці кінців на пряме запитання судді, чи володів А. Парубій інформацією про кількісний склад коаліції, про що зробив відповідну публічну заяву, відповіли, що інформацією володів, а списками – не володів», — зазначив М. Томенко, підсумовуючи результати судового засідання.

«Оскільки ми постійно апелювали до того, що надати інформацію про склад коаліції – це не лише обовʼязок, а й публічна політична обіцянка Голови ВР, який, нагадаю, під час брифінгу у Верховній Раді  18 квітня 2016 року заявив: «За тими документами, які мені подав апарат, на момент нашого голосування (щодо призначення нового прем'єра й Кабміну — ред.) було 237 членів коаліції. Але у зв'язку з тим, що 7 депутатів склали депутатські повноваження і, я вважаю, це був приклад нової політичної культури — одразу після обрання уряду скласти повноваження (депутатські — ред.), зараз є 230 членів коаліції. І якщо буде вимога, щоб дати їх поіменно, я попрошу необхідні документи, і я ці документи публічно продемонструю», то суд попросив нас надати докази того, що ця заява Голови ВР справді мала місце. Тому, окрім численних публікацій у ЗМІ, ми у суді наведемо і відео з відповідною обіцянкою Голови ВР», — зазначив Микола Томенко.

Наступне судове засідання у цій справі розпочнеться 27 березня о 10:30.

Розділи: Політика

21 березня

Інші дати
Яків Гандзюк
1873 – видатний український військовий діяч, генерал-майор. Одним із перших на Південно-Західному фронті українізував російську дивізію, яка ввійшла до складу Першого українського корпусу генерал-лейтенанта П.Скоропадського.
Розгорнути
Народився Олександр Лотоцький (Білоусенко)
1870 – український письменник, науковець, державний діяч, активний захисник української мови й письменства. Укладач читанок-хрестоматій; автор казок, оповідань за фольклорними мотивами.
Розгорнути
Народився Модест Мусоргський
1839 – російський композитор. На українську тему написав оперу «Сорочинський ярмарок»; першим із російських композиторів звернувся до творчості Т. Шевченка – на тексти фрагментів із поеми «Гайдамаки» написав пісні «Гопак» та «На Дніпрі».
Розгорнути
Народився Олексій Шовкуненко
(1884, м. Херсон – 1974) - український живописець майстер пейзажу і портрета, педагог. Автор картин «Дніпробуд», «Одеський суднобудівний завод», «Осінні квіти», «Конча-Заспа», портрети В.Заболотного, М.Рильського, С.Ковпака, М.Лисенка.
Розгорнути