chrome firefox opera safari iexplorer

Про шість «успіхів» «рехформатора» Гройсмана!

19 квітня 2017 о 13:33

В контексті року роботи уряду В. Гройсмана, хотів би відзначити шість «досягнень», які запамʼяталися за останній рік рішучих «реформ» влади:

1. Видатки на утримання влади зросли в геометричній прогресії. Лише секретаріат Гройсмана додатково отримав 414 млн грн з бюджету.

2. Кількість несанкціонованих сміттєзвалищ в Україні настільки збільшилась, що їх вже видно біля всіх лісосмуг та автомобільних трас (причому, йдеться не лише про злощасне львівське сміття, яке мандрує всією державою…).

3. Відновлено продаж горілки на розлив.

4. Відновлено мережу грального бізнесу, який офіційно заборонений законодавством, на базі нині найпопулярнішої владної мережі «Національна лотерея».

5. Хабарі на митниці зросли у кілька разів: як свідчать експерти, розмитнення одного буса зросло, в середньому, від 300 до 600 доларів.

6. Кількість студентів, які отримують стипендії, зменшилась на більш як 30%.

Отож, як кажуть, все лише починається, бо уряд Гройсмана і далі «рехформуватиме» Україну…

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути