chrome firefox opera safari iexplorer

Київський патріархат проведе літургію та хресний хід у День хрещення Русі

20 липня 2017 о 15:18

Українська православна церква (Київський патріархат) проведе 28 липня традиційний хресний хід у День хрещення Київської Русі та в честь рівноапостольного князя Володимира, повідомляє DT.UA.

Як розповів секретар Священного синоду УПЦ КП єпископ Євстратій (Зоря), 27 липня о 17:00 у Володимирському соборі в Києві розпочнеться богослужіння, яке очолить глава УПЦ КП Філарет.

«У сам день свята (28 липня) буде літургія, яка розпочнеться приблизно о 9.30. Після літургії десь об 11.30 від Володимирського собору до пам'ятника князю Володимиру вирушить хресний хід. Він пройде, як завжди, по вулиці Володимирській через Софійську і Михайлівську площі до пам'ятника святому князю Володимиру. Там буде звершений молебень. Патріарх звернеться до присутніх зі словом», — розповів він.

За його словами, в нинішньому році традиційно очікують участь у заходах як киян, так паломників зі всієї України.

Нагадаємо, що УПЦ Московського патріархату проведе в Києві свій хресний хід 27 липня, напередодні Дня хрещення Київської Русі.

Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути