chrome firefox opera safari iexplorer

Зняти прокляття народу з влади?!

14 серпня 2017 о 15:27

Знову Київ заполонили рекламні щити з рекламою чергового шоу від «живого Апостола», який вкотре зніматиме прокляття!

От я думаю: оскільки протестантські церкви відмовилися визнавати «борців з прокляттям» братами по вірі, а вони продовжують збирати тисячі прихильників у найбільших залах української столиці, то це означає, що їх підтримує влада. Ну, як мінімум, СБУ та інші правоохоронці — симпатики або нейтральні щодо можливості пропагувати свою «апостольську місію» на засадах торгового маркетингу за схемою Аделаджі!

Як відомо, вже неодноразово українські ЗМІ проводили розслідування щодо таємничої діяльності цього Духовного центру пастора Мунтяна, де, виявляється, за гроші нібито можна зцілитися від серйозних хвороб, позбавитись від родових проклять, позбутися бісів та «зустрітися з Богом»...

То, може, ця чергова рекламна кампанія у Києві щодо зняття прокляття направлена на допомогу владі, яку ненавидить і проклинає український народ?!

Між іншим, нещодавно 5 президентський канал теж пропагував доктрину Духовного центру «Відродження» від «Апостола Мунтяна»…

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути