chrome firefox opera safari iexplorer

На Київщині для студентів НУБіП відкрили оновлений гуртожиток

02 жовтня 2017 о 11:49

У Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі НУБіП «Боярська лісова дослідницька станція» вирує Студентська республіка.

Напередодні Дня вчителя вона приймала почесних гостей. Ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший заступник міністра освіти України Володимир Ковтунець і голова наглядової ради Національного університету біоресурсів і природокористування Микола Томенко завітали на відкриття відремонтованого гуртожитку.

 nubip.edu.ua

Символічну стрічку перед входом разом з високими гостями перерізала новообрана голова Студентської організації НУБіП Катерина Дювенжи.

 nubip.edu.ua

Студентська домівка, здатна прийняти 120 осіб, фактично отримала друге життя: замінено всі вікна і двері, утеплено фасад, працюють душові, відремонтовані кімнати. Зараз у них господарюють студенти НУБіП, які зібралися тут на Студентську республіку.

 nubip.edu.ua

— Сподобалось? – звернувся до молоді Станіслав Ніколаєнко. І у відповідь – дуже! А ви хотіли зібратися у Києві, сміється ректор. Тут же така гарна база, є все необхідне для студентських заходів, спортивних змагань і не тільки.

Так, тепер знаємо, де можна провести якісь великі заходи, які організовує міністерство, відзначає Володимир Ковтунець. Умови чудові і для великих міжнародних конференцій, і для спортивних змагань.

Взагалі найкреативніші і найбільш інноваційні ідеї народжуються не в мегаполісі, переконаний Микола Томенко. Тому у студентів НУБіП, які гостюють у Дзвінківському лісництві, є унікальна можливість створити щось своє, абсолютно нове. А умови тут і для розвитку молодіжної, і культурологічної, і спортивної складової дуже сприятливі.

Голова наглядової ради приїхав до студентства не з порожніми руками: привіз книги і пам’ятні подарунки для переможців різноманітних конкурсів і змагань, на які таке багате життя у Студреспубліці.

 nubip.edu.ua

«НУБіП ніхто не зіб’є з маршу. Ми обов’язково увійдемо у топ-5 кращих вишів країни», — наголосив Станіслав Ніколаєнко. Він поцікавився у студентів. чи бачать вони зміни в університеті? Відповідь була одностайна: безумовно!

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути