chrome firefox opera safari iexplorer

Про “Єврокомунізм” як політичну хворобу сьогодення

04 січня 2018 о 14:16

Останнім часом стало модним у політичних дискусіях використовувати як аксіому аргументи “європейськості”.
“Коаліція лише для кадрових призначень” – це по-європейськи, – переконує депутат, ще вчора молодий фанат Януковича і Путіна;

“Ліс-кругляк треба продавати за кордон”, – твердять чиновники, які ще вчора працювали лобістами міжнародних корпорацій, бо ми європейці”;

“Не варто спеціально підтримувати українську мову і культуру”,бо це суперечить європейським цінностям”,- кажуть вчорашні ідеологи “російського світу” в Україні ….

Ще більше зло ідеології “Єврокомунізму” в декларативному виконанні зобов`язань “для галочки”. Так сталося і з розрекламованим “сотруванням сміття з 1 січня 2018 року”. Цю норму Закону ухвалили на виконання Директив ЄС про поводженням із сміттям.

І що ж на практиці?

Чи з`явилися, для прикладу, в Києві обладнані місця для картону, пластмаси чи скла?
Чи обладнані на полігонах спеціальні місця для знешкодження чи бодай зберігання небезпечного сміття?

Чи появився хоча б ОДИН КОМПЛЕКСНИЙ СМІТТЄСПАЛЮВАЛЬНИЙ ЗАВОД З ЕКОСТАНДАРТАМИ?

Чи ухвалено Закони як б визначали правові, організаційні та фінансові принципи та інструменти поводження з відходами?

ВІДПОВІДЬ НА ВСІ ЗАПИТАННЯ ЗРОЗУМІЛА – НІ!

Oтож, перед тим, як звітувати про “чергову європейську рехформу” необхідно до неї підготуватися належним чином, зреалізувати у рамках пілотних проектів, а потім робити обов`язковою для всіх. Нині ж штампування Законів для євроінтегрування і тотaльнe їх не виконання – це зло і злочин одночасно!

Тому варто нинішню чиновницьку ідеологію “єврокомунізму” нарешті змінити на ” єврореалізм” та “україноцентризм“!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

 

 

 

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути