chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Навіщо владі дочасні парламентські вибори?

19 лютого 2018 о 11:15

Нині багато розмов про можливість ініціативи влади в контексті підготовки та проведення дочасних парламентських виборів влітку або одночасно з президентськими.

Попри, певну фантастичність цієї версії (нагадаю, що в минулому році провладна спільнота оцінювала ідею дочасних парламентських як сценарій Путіна) вона має право на існування.

Оглянемо рейтинги популярності “Порошенка&К” і побачимо, що без НАДЗУСИЛЬ 2 термін Президентства для нього виглядає малоймовірним.

Отож, монополізація адмінресурсу через мажоритарних депутатів по всій країні виглядає цілком реалістичною ідеєю. А як відомо, такі вибори оголошуються за 60 днів і дадуть можливість владі пояснити не можливість ухвалення нового виборчого закону про відкриті партійні списки і зберегти бажану мажоритарку.

На тлі цього виглядає дивним, що багато опозиціонерів теж вимагають дочасних парламентських виборів?! Сьогодні, щоб не грати в сценарій Банкової, необхідно домогтися нового виборчого закону, нового складу ЦВК, узаконення імпічменту, скасування недоторканності …

І готуватися до Президентських виборів, бо вони, а не парламентські ВИЗНАЧАЛЬНІ ДЛЯ УКРАЇНИ!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути