chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко назвав Чигирин місцем ганьби нинішньої влади

02 липня 2018 о 13:24

“Від Гетьманської столиці до місця ганьби нинішньої влади”, – так сказав про відвідини резиденції Богдана Хмельницького в Чигирині лідер Громадського руху “Рідна країна” Микола Томенко.

Зауважує – враження гнітючі.

“Від 2008 року будівництво так званої другої черги зупинено, жоден з об‘єктів досі не здано в експлуатацію, навколо все руйнується, – пише Микола Томенко у своєму фейсбуку. – Я розумію, що Януковичу-Азарову-Тулубу було не до української історії ( а коли наша група в цей період знімала фільм про Чигиринську фортецю у циклі “7 чудес України”, то керівництво заповідника поховалося від гріха зустрічі з Томенком), але ж вже 5 рік як при владі пафосні й одночасно удавані патріоти!
Сумно казати, але так воно є: Черкащину перетворюють із знаменитою землі Богдана і Тараса – в територію курників Нашої ряби і цинічної влади!..

 

facebook.com/m.tomenko

П.С. Згадав подив Бориса Возницького, який розповів мені, що офіційно передав із запасників Золочівського замку меблі доби Хмельницького для експозицій Резиденції Хмельницького, а ті через певний час їх повернули. Нині тут здебільшого копії та меблі 21 століття?!”.

facebook.com/m.tomenko
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути