chrome firefox opera safari iexplorer

Так звана «справа Черновецького» – останній шанс для нинішньої влади, — Томенко

13 травня 2016 о 12:00

Говорячи під час відеоефіру на «Обозревателе» про перспективи діяльності Генеральної прокуратури під керівництвом Юрія Луценка, лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко зазначив, що сьогодні людей вже менше цікавлять так звані «ідеологічні справи»: хто, що і колись казав про Україну чи Росію…

«Сьогодні людей більше цікавлять справи стосовно цинічних і брутальних розкрадачів майна, грошей та землі в Україні, – наголосив він. – Це стосується відомих і резонансних справ щодо команди Януковича. А, зокрема, для киян, найбільш резонансними є справи стосовно діяльності команди Черновецького».

Микола Томенко нагадав, що свого часу Юрій Луценко був одним із ідеологів непримиренної та жорсткої боротьби стосовно діяльності Черновецького та його команди. Зокрема, він у 2010 році як колишній міністр МВС переконував, що є всі підстави притягти до відповідальності вище керівництво тодішньої КМДА, у тому числі Леоніда Черновецького. Він запевняв, що при В. Ющенкові ці справи прикривалися з політичних мотивів, але відповідні матеріали з доказами були передані в прокуратуру і там «усе зависло». Зокрема, Ю. Луценко тоді згадував і про доведену сфальсифіковану процедуру акціонування «Київенерго», про оборудки на сотні мільйонів у «Київводоканалі», зловживання з виділенням землі тощо.

«Сьогодні є велика проблема в тому, що щонайменше 75% громадян не вірять і не сприймають ані Президента, ані Верховну Раду, ані Уряд, ані нового генерального прокурора… Але своєрідним останнім шансом для нової Генпрокуратури може стати доведення до кінця так званої «справи Черновецького», – підсумував Микола Томенко.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути