chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко назвав воєнний стан «воєнно-політичним»

08 грудня 2018 о 14:21
rudenko.kiev.ua

Лідер політичної партії Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко під час зустрічі з журналістами в Черкасах прокоментував ситуацію з воєнним станом.

«Назвати воєнним станом те, що сьогодні відбувається в десяти областях України мені, як політику з досвідом, досить складно. Особисто я б його назвав воєнно-політичним режимом, оскільки в ньому хоч і є незначні ознаки мілітаризму, але політична складова все ж переважає. Я не здивуюсь, якщо напередодні 25 грудня Президент для політичних дивідендів заявить про дострокове припинення воєнного стану, мовляв, мети досягли і загрозу з боку Росії ліквідовано. Іншим варіантом може бути теза, що небезпеки завдяки „професійній діяльності влади“ більше нема, і громадяни можуть спокійно відсвяткувати католицьке Різдво».

Політик також зазначив, що Президент зобов’язаний відзвітувати для чого було введений воєнний стан.

«Я, як громадянин України, особисто чекаю від президента детального звіту, який переконає, що введення цього режиму було не політичною, а безпековою необхідністю. Ми маємо вимагати від ініціатора переконливого пояснення які такі дії чи стратегічні маневри конче потребували воєнного стану».

Розділи: Політика

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути