chrome firefox opera safari iexplorer

Галерея «АВС-арт» запрошує на персональну виставку Олега Ясенєва «Мандри»

20 січня 2021 о 10:03

Кожна нова персональна виставка Олега Ясенєва дивує: при сталості авторового почерку, для якого характерна передусім мінімальна колірна палітра, він не виглядає монохромним. Його «фірмовий» сірий переливається всіма можливими відтінками, світиться м’яким світлом, веде вглиб зображення. Експресивне письмо з мінімумом живописних прийомів плюс тонке чуття зображуваного, – і ось уже картина оживає, виходить за відведені їй рамки, заповнюючи експозиційний простір. Персональні виставки Олега Ясенєва, які відбувалися в галереї «АВС-арт», вже самими назвами підкреслювали споглядально-медитативний характер представлених робіт: «Пора дощів», «Мандри часом – світами і мріями», «Медитація світлом», «Несе ріка», «Небо із Заходу на Схід».

«Мандри» – нова виставка Олега Ясенєва в «АВС-арт», що запрошує в ретроспективні мандри разом із художником: між реальним й ірреальним, видимим і уявним; екзотичними місцями і впізнаваними краєвидами, вишуканими інтер’єрами й коридорами трансцендентності, спогадами й мріями.

На виставці презентується мистецький альбом, що вийшов за сприяння фундатора галереї «АВС-арт» Михайла Поживанова (Олег Ясенєв : художній альбом / [ред.-упоряд. А. Маричевська]. – К., 2020. – 312 с. – Серія «Імена»). Це видання вперше найбільш повно представляє творчий доробок Олега Ясенєва. Кожен розділ розкриває і світоглядні, й мистецькі засади майстра. Своєю живописною мовою автор створює виразний візуальний ряд образів-символів, що формують наскрізну тему позачасового тривання Світу, розмаїтого в чуттєвій і сенсовій єдності.

«Люблю, коли споглядання трансформується і з часом виливається у щось інше… Пізнання, відчуття навколишнього середовища, людей, того ж мистецтва, – це дає імпульс до творчості. І я щасливий, що маю таку професію, яка дарує свободу й простір», – говорить Олег Ясенєв.

Про автора

Олег Ясенєв народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області.

Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980—1983), Українській академії мистецтв, факультет станкового живопису (1984—1992). Закінчив аспірантуру УАМ. Із 1996 р. – викладач живопису в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Бере участь у республіканських, всесоюзних, міжнародних виставках та пленерах із 1986 р. Член Національної спілки художників України (1997). Заслужений художник України (2007).

Роботи знаходяться в державних та приватних колекціях України, Білорусі, Словаччини, Ватикану, Франції, США та Китаю.

Живе і працює в Києві.

Відкриття виставки – 26 січня 2021 о 18 годині.

Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.

Виставка працює 26 січня – 12 лютого 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний.

Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33 E-mail: gallery.avsart@gmail.com

Сайт: www.avsart.com.ua Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути