chrome firefox opera safari iexplorer

Встановіть прапор України!

20 серпня 2021 о 09:28

Демократична і народна традиція святкування Дня Прапора і Незалежності як альтернатива чиновницькій за бюджетні кошти.

Команда «Рідної країни» пропонує всім громадянам нашої країни в День Прапора та в День Незалежності встановити національний прапор України в своїх домівках або авто на знак поваги і пошани до нашої рідної, незалежної та суверенної держави.

Такий незначний, але патріотичний крок кожного українця стане реальною дією, яка у ці святкові дні об‘єднує нас як НАЦІЮ, що прагне мати СИЛЬНУ, ПРОЦВІТАЮЧУ і СОБОРНУ УКРАЇНУ!

Це також стане своєрідною альтернативою шоу на наші бюджетні кошти від нинішньої влади, яка за СОТНІ МІЛЬЙОНІВ гривень платників податків влаштувала змагання зі спорудження найбільших ПРАПОРОТРИМАЧІВ (флагштоків) у кожній області, щоб потім розмістить свої БІГМОРДИ й СЕЛФІ з цими прапорами за наші ж гроші.

Тож покажемо приклад високопосадовцям та місцевим владцям, як УКРАЇНУ ЛЮБИТИ не лише за бюджетні кошти, а до глибини душі та й, бажано, до глибини власної кишені!..

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути