chrome firefox opera safari iexplorer

Встановіть прапор України!

20 серпня 2021 о 09:28

Демократична і народна традиція святкування Дня Прапора і Незалежності як альтернатива чиновницькій за бюджетні кошти.

Команда «Рідної країни» пропонує всім громадянам нашої країни в День Прапора та в День Незалежності встановити національний прапор України в своїх домівках або авто на знак поваги і пошани до нашої рідної, незалежної та суверенної держави.

Такий незначний, але патріотичний крок кожного українця стане реальною дією, яка у ці святкові дні об‘єднує нас як НАЦІЮ, що прагне мати СИЛЬНУ, ПРОЦВІТАЮЧУ і СОБОРНУ УКРАЇНУ!

Це також стане своєрідною альтернативою шоу на наші бюджетні кошти від нинішньої влади, яка за СОТНІ МІЛЬЙОНІВ гривень платників податків влаштувала змагання зі спорудження найбільших ПРАПОРОТРИМАЧІВ (флагштоків) у кожній області, щоб потім розмістить свої БІГМОРДИ й СЕЛФІ з цими прапорами за наші ж гроші.

Тож покажемо приклад високопосадовцям та місцевим владцям, як УКРАЇНУ ЛЮБИТИ не лише за бюджетні кошти, а до глибини душі та й, бажано, до глибини власної кишені!..

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути