chrome firefox opera safari iexplorer

Встановіть прапор України!

20 серпня 2021 о 09:28

Демократична і народна традиція святкування Дня Прапора і Незалежності як альтернатива чиновницькій за бюджетні кошти.

Команда «Рідної країни» пропонує всім громадянам нашої країни в День Прапора та в День Незалежності встановити національний прапор України в своїх домівках або авто на знак поваги і пошани до нашої рідної, незалежної та суверенної держави.

Такий незначний, але патріотичний крок кожного українця стане реальною дією, яка у ці святкові дні об‘єднує нас як НАЦІЮ, що прагне мати СИЛЬНУ, ПРОЦВІТАЮЧУ і СОБОРНУ УКРАЇНУ!

Це також стане своєрідною альтернативою шоу на наші бюджетні кошти від нинішньої влади, яка за СОТНІ МІЛЬЙОНІВ гривень платників податків влаштувала змагання зі спорудження найбільших ПРАПОРОТРИМАЧІВ (флагштоків) у кожній області, щоб потім розмістить свої БІГМОРДИ й СЕЛФІ з цими прапорами за наші ж гроші.

Тож покажемо приклад високопосадовцям та місцевим владцям, як УКРАЇНУ ЛЮБИТИ не лише за бюджетні кошти, а до глибини душі та й, бажано, до глибини власної кишені!..

4 жовтня

Інші дати
Дмитро Андрусенко
1895 – український диригент, бандурист, педагог; організатор і диригент капел бандуристів. Майстер з виготовлення українських народних музичних інструментів (бандур, цимбал, сопілок).
 
Розгорнути
Народився Юрій Клен (Освальд Бурггардт)
(1891, с.Сербинівка, Хмельницька область – 1947) - український поет, перекладач, літературний критик. Автор збірки «Каравели», епопеї «Попіл імперій», есе «Спогади про неокласиків», перекладів з англійської, німецької, французької та інших мов.
У кожнім краї символом є квітка, Яка стає окрасою садка: У Англії стокротка-маргаритка, А у французів лілія струнка. Черешня й хризантема у Ніппоні (вони ввійшли в його казковий міт) і викоханий в теплому підсонні в Єгипті лотоса зірчастий квіт. А на Вкраїні – соняшник. У гурті Лукавих чорнобривців і настурцій Самотньо пнеться він до височин. (Юрій Клен)
Розгорнути