chrome firefox opera safari iexplorer

Встановіть прапор України!

20 серпня 2021 о 09:28

Демократична і народна традиція святкування Дня Прапора і Незалежності як альтернатива чиновницькій за бюджетні кошти.

Команда «Рідної країни» пропонує всім громадянам нашої країни в День Прапора та в День Незалежності встановити національний прапор України в своїх домівках або авто на знак поваги і пошани до нашої рідної, незалежної та суверенної держави.

Такий незначний, але патріотичний крок кожного українця стане реальною дією, яка у ці святкові дні об‘єднує нас як НАЦІЮ, що прагне мати СИЛЬНУ, ПРОЦВІТАЮЧУ і СОБОРНУ УКРАЇНУ!

Це також стане своєрідною альтернативою шоу на наші бюджетні кошти від нинішньої влади, яка за СОТНІ МІЛЬЙОНІВ гривень платників податків влаштувала змагання зі спорудження найбільших ПРАПОРОТРИМАЧІВ (флагштоків) у кожній області, щоб потім розмістить свої БІГМОРДИ й СЕЛФІ з цими прапорами за наші ж гроші.

Тож покажемо приклад високопосадовцям та місцевим владцям, як УКРАЇНУ ЛЮБИТИ не лише за бюджетні кошти, а до глибини душі та й, бажано, до глибини власної кишені!..

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути