chrome firefox opera safari iexplorer

ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ ЕКОЧИТАННЯ

10 листопада 2021 о 12:55

З 01 березня по 30 травня 2021 року у рамках Десятиліття Організації Об’єднаних націй із відновлення екосистем (2021 – 2030рр.) було успішно проведено Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», започаткований Національною бібліотекою України для дітей спільно з Національною секцією  Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY), фондом Миколи Томенка «Рідна країна», Державною екологічною інспекцією України, ТОВ Видавництвом «Ранок» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Української асоціації бібліотек для дітей.


Участь у конкурсі взяли майже 3 тисячі дітей з усіх регіонів України. Прекрасні творчі роботи свідчать про те, що юні громадяни вболівають за природу своєї Батьківщини, їх турбують проблеми глобальних кліматичних змін  та стану навколишнього середовища планети. Найкращі, на думку конкурсної комісії, 125 малюнків зібрано в спеціальному альманасі і зміст цих прекрасних творчих робіт є яскравим свідченням того, що розуміння суті економічних проблем кожною людиною не залежить від віку, соціального статусу та професійного рівня.


Фонд «Рідна країна» тривалий час підтримує різноманітні екологічні проекти. Серед найвідоміших – «7 природних чудес України». Завданням цього проекту було не лише визначення найкращих природних див, а й привернення уваги до потреби захисту довкілля. Відновлення парків, зарибнення ставків, боротьба з бракон’єрством – важливі напрямки діяльності фонду. Участь в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ» стало для команди «Ріднї країни» шансом долучитися до формування екологічної компетентності у школярів та студентів, продовжити свій багаторічний досвід у просвітництві в школах та вищих навчальних закладах.

Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти наше довкілля, а отже й захистити Україну!

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі