chrome firefox opera safari iexplorer

ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ ЕКОЧИТАННЯ

10 листопада 2021 о 12:55

З 01 березня по 30 травня 2021 року у рамках Десятиліття Організації Об’єднаних націй із відновлення екосистем (2021 – 2030рр.) було успішно проведено Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», започаткований Національною бібліотекою України для дітей спільно з Національною секцією  Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY), фондом Миколи Томенка «Рідна країна», Державною екологічною інспекцією України, ТОВ Видавництвом «Ранок» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Української асоціації бібліотек для дітей.


Участь у конкурсі взяли майже 3 тисячі дітей з усіх регіонів України. Прекрасні творчі роботи свідчать про те, що юні громадяни вболівають за природу своєї Батьківщини, їх турбують проблеми глобальних кліматичних змін  та стану навколишнього середовища планети. Найкращі, на думку конкурсної комісії, 125 малюнків зібрано в спеціальному альманасі і зміст цих прекрасних творчих робіт є яскравим свідченням того, що розуміння суті економічних проблем кожною людиною не залежить від віку, соціального статусу та професійного рівня.


Фонд «Рідна країна» тривалий час підтримує різноманітні екологічні проекти. Серед найвідоміших – «7 природних чудес України». Завданням цього проекту було не лише визначення найкращих природних див, а й привернення уваги до потреби захисту довкілля. Відновлення парків, зарибнення ставків, боротьба з бракон’єрством – важливі напрямки діяльності фонду. Участь в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ» стало для команди «Ріднї країни» шансом долучитися до формування екологічної компетентності у школярів та студентів, продовжити свій багаторічний досвід у просвітництві в школах та вищих навчальних закладах.

Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти наше довкілля, а отже й захистити Україну!

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути