chrome firefox opera safari iexplorer

Як після свят увійти в робочий ритм

11 січня 2016 о 12:08

Перед виходом на роботу постарайтеся лягати спати трохи раніше, випивати і переїдати трохи менше, вставати трохи раніше.

Адаптуватися в перші буденні дні допоможуть невеликі радощі. Можна сходити зі знайомими в кафе чи влаштувати посиденьки удома за святковим столом — відзначте перший робочий день.

Другий день зберіться за покупками або сходіть в кіно, театр або на концерт. Перший робочий тиждень має плавно перейти від яскравих святкових днів до трудових буднів.

Нехай після роботи в офісі задоволення дає хобі. Це стане своєрідним відпочинком і допоможе зняти стрес, стверджують фахівці.

У перший трудовий день, а також за день до початку робочого тижня рекомендується пити більше води і трав’яних настоїв, які очищають організм від токсинів. А раз на день потрібно їсти буряк, оскільки це холіновмісткий продукт і відмінний антидепресант

Розплануйте свій день

Плавно увійти в робочий ритм допоможе елементарне прибирання на робочому столі — приведення в порядок паперів та чіткий розподіл справ на найближчі дні. Заплановані цілі допоможуть мобілізуватися й сконцентруватися. При цьому важливо поставити перед собою такі завдання, вирішення яких принесе гарні емоції

Не перепрацьовуйте

Якщо ви відразу накинетеся на роботу, можете швидко стомитися фізично і морально.

Для кращої адаптації після новорічних свят психологи радять не планувати на перші робочі дні важливих і відповідальних справ. Якщо ви були за містом, то краще повернутися за кілька днів до початку роботи.

Крім того, психологи радять бути стриманими на роботі в перші дні, так як після свят в суспільстві спостерігається підвищена конфліктність.

 

Джерело: Твоє місто
Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути