chrome firefox opera safari iexplorer

Для українців планують збільшити відпустку і зменшити робочий тиждень

11 вересня 2013 о 14:19

Законопроект про збільшення відпустки з 24 до 28 днів і зменшення робочого тижня з 40 до 38 годин може бути розглянутий у парламенті до кінця року.

Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив один із авторів законопроекту – секретар парламентського комітету з питань соціальної політики та праці, депутат з фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павловський.

Він також наголосив, що цей закон відповідає Європейській соціальній хартії, яку ратифікувала Україна.

«Кажуть у нас низька продуктивність праці, тому давайте збільшувати робочий день… Але якщо ми підписали Європейську соціальну хартію, де є відповідні вимоги щодо відпустки і щодо тривалості робочого тижня і щодо мінімальної заробітної плати. Якщо ми дійсно прагнемо до Європи, то повинні дотримуватися не лише стандартів вільної торгівлі, а й соціальні. І рано чи пізно ми до цього прийдемо», – наголошує Павловський.

Він також наголосив, що цей законопроект під час розгляду на засіданні комітету був підтриманий не лише опозиціонерами і комуністами, а й представниками фракції Партії регіонів.

Джерело: iPress.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути