chrome firefox opera safari iexplorer

Не хворій! 5 підказок для зміцнення імунітету

28 січня 2016 о 15:24

На вулиці похолодало, твої друзі та колеги все частіше кашляють і чхають. Не чекай, коли сама підхопиш інфекцію, а прийми заходи щодо зміцнення імунітету вже зараз. П’ять простих і дуже ефективних методів простимулювати захисні сили свого організму:

Обліпиха

У ній міститься багато вітамінів. Обліпиху можеш вживати як в сирому вигляді, так і робити з неї варення, настоянки та наливки.

Цукор

Велика кількість цукру послаблює імунну систему. Якщо тобі хочеться солоденького, зроби десерт за таким рецептом: візьми курагу, родзинки, чорнослив, волоські горіхи і лимон. Всі інгредієнти прокрути через м’ясорубку і додай мед. Вийде дуже смачна і корисна страва!

Запишись на масаж

Двадцятихвилинний масаж значно скорочує рівень гормону стресу в організмі. Саме він, має прямий зв’язок зі станом твоєї імунної системи: якщо ти відчуваєш напругу і тривогу, стійкість до хвороб падає і до неприємностей на роботі додається застуда, або грип. Бонус: посилити імуностимулюючу дію масажу допоможуть ефірні масла цитрусових: апельсинове, лимонне і грейпфрутове.

Не хворій! 5 підказок для зміцнення імунітету
Не хворій! 5 підказок для зміцнення імунітету

Трави

Особливо корисна в осінній період – шипшина. ЇЇ можна заварити окремо в чашці або залити окропом з малиною і зеленим чаєм, настояти 30 хвилин і пити з медом.

Фрукти

Вони містять багато вітамінів, які так необхідні організму в цей період. Можеш зробити фруктовий салат з ківі, банана, апельсина і яблука. Додай волоські горіхи і залий  біо-кефіром.

Дотримуйся цих порад і не хворій ! 😉

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути